Pakiety ślubne

Ślub jest najpiękniejszą chwilą w życiu każdego z nas. Wymaga wielu przygotowań w kwestii wyglądu. Aby nasza skóra wyglądała idealnie w TEN wyjątkowy dzień trzeba zadbać o nią trochę wcześniej. Przygotowaliśmy trzy pakiety zabiegowe, które odpowiednio upiększą wygląd Pary młodej oraz pozwolą się zrelaksować. Pakiety zabiegowe są tak dobrane, aby cera była idealnie wygładzona i nawilżona, przez co makijaż będzie prezentował się idealnie.

Mikrodermabrazja/peeling kawitacyjny/peeling chemiczny

Są to zabiegi polegające na kontrolowanym złuszczeniu naskórka mechanicznie bądź chemicznie. Zabieg stymuluje naturalny wzrost komórek, wzrost ilości kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, ilość zaskórników i poprawia się koloryt skóry.

Zabieg bankietowy - oxybrazja + infuzja tlenowa + zabieg falami radiowymi

Oxybrazja polega na złuszczeniu naskórka pod wpływem nadmuchiwanego pod ciśnieniem tlenu wraz z rozproszonymi kroplami soli fizjologicznej. Zabieg oczyszcza skórę z zaskórników i martwego naskórka, likwidując znajdujące się na skórze bakterie i grzyby, które odpowiadają za zmiany trądzikowe, zmniejsza także wydzielanie łoju. Zabieg poprawia krążenie krwi, sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, poprawia się koloryt cery i zmniejsza się rumień.

Infuzja tlenowa ułatwia transport substancji aktywnych w głąb skóry. Skóra ma możliwość odzyskania odpowiedniego nawilżenia. Cera wygląda bardzo promiennie i zdrowo.

Efektem fal radiowych jest zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry oraz poprawa jej struktury wewnętrznej. Głównym działaniem fal radiowych jest regeneracja i odbudowywanie włókien kolagenowych. Zmarszczki zostają wygładzone, a owal twarzy poprawiony poprzez zwiększenie napięcia skóry.

Mikronakłuwanie frakcyjne

Dermapen to bardzo wszechstronne urządzenie stosowane do tej pory w wielu wskazaniach takich jak poprawa elastyczności skóry, likwidacja blizn, zmarszczek czy rozstępów. Mechanizm działania urządzenia oparty jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsacyjnych igieł. Dermapen tworzy w skórze pionowe mikrootwory ułatwiając przy tym dostarczenie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym + karboksyterapia

Zabieg osoczem bogatopłytkowym polega na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta ( preparat autologiczny) jako środka wpływającego na poprawę funkcji tkanek, pobudzając ich potencjał regeneracyjny. Regeneracja skóry jest możliwa dzięki autologicznej odnowie komórkowej polegającej na działaniu własnych czynników wzrostu i mezenchymalnych komórek macierzystych.

Karboksyterapia to zdobywająca coraz większą popularność metoda stosowana w medycynie estetycznej, której działanie polega na podskórnym lub śródskórnym podawaniu gazu medycznego – dwutlenku węgla. Wykonana przed podaniem osocza bogatopłytkowego przygotowuje środowisko w skórze. Synergistyczne działanie obu zabiegów pozwala na uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie.