Wypadanie włosów

Utrata włosów, niezależnie od wieku i płci, wiąże się z dużym dyskomfortem, stanowiąc nie tylko problem kosmetyczny, ale i psychologiczny. Ilość mieszków włosowych wynosi u człowieka około 5 mln, z tego około 100-150 tysięcy znajduje się na głowie. Naturalnym jest wypadanie około 100 włosów telogenowych dziennie, widoczne w trakcie mycia, czesania , nie wpływa na gęstość włosów i nie powinien budzić niepokoju. Jeśli łysienie jest tylko objawem innych, poddających się leczeniu zaburzeń, niezbędne jest szybkie wdrożenie odpowiedniej terapii choroby zasadniczej, która często pozwala na zahamowanie utraty włosów.

Medycyna estetyczna niezależnie od przyczyny wypadania włosów i typu łysienia oferuje niezwykle skuteczną, niechirurgiczną terapię wspomagającą leczenie- mezoterapię owłosionej skóry głowy. Mezoterapia owłosionej skóry głowy działa pobudzająco, zwiększa ukrwienie i odżywienie mieszków włosowych, co prowadzi do zatrzymania wypadania włosów, a także stwarza jak najkorzystniejsze warunki do ich odrostu.

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy. Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

56 aktywnych składników

  • 13 witamin,
  • 24 aminokwasy,
  • 5 minerałów,
  • 4 kwasy nukleinowe,
  • 2 czynniki redukujące,
  • 4 peptydy biomimetyczne:

    Decapeptide-4: wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa, Acetyl Decapeptide-3: rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa, Oligopeptide-41: stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych, Copper Tripeptide-1: wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.

Produkt Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii: NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII.

Proponowany zabieg